Kurumsal

Sektörün Lider Firması

Kurşun Metal Sanayi siz değerli müşterilerine, Türkiye’nin sanayide öncü illerinden Bursa’da 1975 yılından beri, yüksek saflık oranında ve kalitede Kurşun ürünleri sağlamaktadır. Kurulumundan itibaren sürekli metal üzerine üretim yapan firmamız, 1975 yılına kadar çeşitli isimlerle Bakır ve Alüminyum üretimi yapmıştır.

Pazar – üretim koşulları ve çevreci kalite vizyonumuz gereği 1975 yılından günümüze kadar ise kendisine Kurşun sektörünü seçerek, alanında uzmanlaşmayı tercih etmiştir.

Kurşun Metal Sanayi tamamen müşterilerimizin arzularına endeksli üretim anlayışıyla külçe ve levha kurşun hizmeti sunmaktadır.

İstenilen boy, en ve kalınlıklarda üretim yapabilen firmamız için öncelik her zaman:

  • Kalite
  • Müşteri Memnuniyeti
  • Çevresel Güvence
  • Kaliteli Hizmet Anlayışı

olmuştur.

Çözüm odaklı ve paylaşımcı yönetim kadrosu ile hizmetinizde olan Kurşun Metal Sanayi Bursa’da tek olma özelliğini sürdürürken, kalitesini her geçen gün artırmak adına sektörünü ulusal ve uluslararası platformda izlemeye devam edecektir.

2017 Yılında aldığımız TSE belgemiz ile kalitemiz sertifikalandırılmıştır.

Profesyonel ve Butik Yapı

Profesyonellik ve butik hizmet anlayışı bir arada!

Kurşun Metal Sanayi, sektördeki 30 yılı aşkın deneyimini ve küresel standartlardaki hizmet kalitesiyle harmanlayarak oluşturduğu sorunsuz hizmet politikasını, butik ve projeye özel ihtiyaçlara özel geliştirdiği çözümlerle desteklemektedir. Bu da deneyimli bir ekip ve uzman kadrosunun sistemli olarak çalıştığı, düzenli iç ve dış denetime tabi tutulduğu ve her şeye rağmen hızlı ve pratik çalışan bir iş modeli ile mümkün olmaktadır.

Vizyonumuz

Kendisine seçtiği sektörün çevresel etkilerinin farkında ve takibinde olan Kurşun Metal Sanayi, temiz çevre sloganını kalite anlayışıyla birleştirmiş bir yerli sermaye firmasıdır. Bu anlayış çizgisinin referanslığında, ürünlerimizin kalitesine günümüze değin edindiğimiz tecrübemizi ve ticari itibarımızı kefil etmekten çekinmemekteyiz.

Misyonumuz

Ulusal ve uluslararası talebin ihtiyacını yakından takip etmek, karşılamak ve geri bildirim mekanizmamız ile müşteri memnuniyetini güncel kılmak.
Bursa’da ki üretim tesisiyle levha ve külçe alanında ulusal ve uluslararası pazar ihtiyacını en iyi ürün ve hizmet ile karşılamaktır.

Sertifikalarımız

TSE belgemiz ve raporlarımızla kalitemiz sertifikalandırılmıştır.